Pradėtas tyrimas dėl departamento pareigūnų galimų šiurkščių pažeidimų

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai, turėdami informacijos apie galimus neteisėtus departamento pareigūnų veiksmus, vakar atliko patikrinimą ir Žuvinto biosferos rezervato Žaltyčio ežere nustatė du neteisėtai plaukiojusius ir žvejojusius pareigūnus.  

Sulaikyti du departamento darbuotojai. Asmenims surašyti administracinių nusižengimų protokolai ir pateikta atlyginti 5055 eurų žalą, padarytą žuvų ištekliams. Įtariama, kad asmenys neteisėtai žvejodami sugavo 7 lydekas ir 350 g ešerių.  

Pareigūnai nušalinami nuo pareigų. Vidaus tyrimų skyrius atlieka tolimesnius veiksmus. 

Aplinkos apsaugos departamentas savo komandai kelia itin aukštus skaidraus, atsakingo ir etiško elgesio standartus, reikalauja visiškos netolerancijos korupcijai, taip pat negalimas piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, todėl šiems pareigūnams atliekami tarnybinio nusižengimo tyrimai dėl galimų šiurkščių Valstybės tarnybos įstatymo pažeidimų.  

Aplinkos apsaugos departamente veikia anonimiški ir saugūs informacijos kanalai tiek visuomenei, tiek departamento darbuotojams, tad, susidūrus su galimomis korupcijos apraiškomis, prašom nedelsiant kreiptis: 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis